Proces realizacji

o nas budowa rezydencji
Modele współpracy

Rekomendowany przez nas i doceniany przez Inwestorów model współpracy to zaprojektuj i wybuduj, polegający na całościowej realizacji budowy. Na Państwa życzenie możemy jednak podzielić ten ważny proces na dwa etapy: projektowy i budowlany. Każdy z nich składać się będzie z kroków ściśle określonych w prezentowanej ofercie.

Gwarancja satysfakcji

Współpraca z S Atelier objęta jest gwarancją satysfakcji. Każdy z Klientów otrzymuje dedykowanego project managera, który pozostaje do jego pełnej dyspozycji, w trakcie etapu projektowego oraz gdy rusza budowa rezydencji.

Przejrzystość finansowa

Wraz z gotowym projektem budowlanym otrzymają Państwo harmonogramy prac budowlanych oraz etapów finansowania. Budowa willi czy rezydencji, i kolejne etapy będą realizowane na ich podstawie. Każdy z etapów będzie osobno finansowany, w dwóch transzach – przed rozpoczęciem i po jego zakończeniu.

Tylko sprawdzeni wykonawcy

Wiemy, że aby tworzyć kreatywne rozwiązania, potrzeba talentu i doskonałych narzędzi. Dlatego spośród firm, z którymi współpracowaliśmy podczas poprzednio realizowanych projektów, wybraliśmy jako stałych partnerów liderów branży budowlanej oraz producentów luksusowych elementów wykończeniowych. Bazując na ich ofercie, przygotujemy dla Państwa propozycje różnych wersji wyposażenia, zgodnie z założeniami budżetowymi oraz projektowymi, tak aby budowa willi lub rezydencji przebiegała szybko i sprawnie.

Etapy Współpracy

budowa willi proces realizacji
budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Oferta

Po nawiązaniu kontaktu zaprosimy Państwa na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Będą to pierwsze “przymiarki”, które pomogą nam poznać Państwa potrzeby i stworzyć ofertę szytą na miarę. Zawierać ona będzie ogólną koncepcję rezydencji, zakres prac oraz szacunkowy kosztorys.

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Projekt architektoniczny

Po ustaleniu warunków finansowych przejdziemy do prac projektowych. W proces ten zaangażuje się nasz główny architekt, by poznać Państwa inspiracje, pasje i styl życia. Na tej podstawie wyrysowany zostanie projekt architektoniczny – koncepcja architektoniczna obejmująca układ funkcjonalny pomieszczeń oraz bryłę budynku. Dzięki realistycznym wizualizacjom poznają Państwo przyszły wygląd wymarzonej rezydencji.

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Projekt budowlany oraz wykonawczy

Po akceptacji koncepcji architektonicznej opracujemy dla Państwa projekty: budowlany oraz wykonawczy. Pierwszy z dokumentów jest niezbędny do uzyskania pozwolenia na budowę, drugi natomiast jest jego uszczegółowieniem. Także na tym etapie wspólnie określimy budżet i dobierzemy materiały wykończeniowe. Dzięki temu uzyskają Państwo pierwsze kosztorysy, kluczowe dla kontrolowania kosztów budowy.

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Propozycja aranżacji wnętrz i ogrodu

Etap projektowania zamkniemy propozycją aranżacji wnętrz oraz przestrzeni wokół rezydencji. Wskażemy konkretne propozycje materiałów i palet kolorystycznych, ustalimy listy zakupowe. Dobierzemy również rośliny ogrodowe oraz dekoracje zewnętrzne, które będą harmonizować z elewacją oraz całym otoczeniem .

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Prace budowlane

Na tym etapie Państwa wymarzony dom zacznie nabierać realnych kształtów. Od fundamentów po stan deweloperski, wszystko powstanie z doskonałych materiałów, rękami najlepszych fachowców. Podczas całego tego procesu będą Państwo mieli wgląd w finanse projektu.

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Prace wykończeniowe

Jako ostatni na plac budowy wkroczą artyści – stolarze, kamieniarze, metaloplastycy, ogrodnicy i inni. Do dyspozycji będą mieli niezwykle szczegółowe projekty, dzięki czemu prace przebiegną szybko i sprawnie, bez ryzyka pomyłek. Do ich zadań należeć będzie zagospodarowanie nie tylko wnętrza budynku i ogrodu, ale także bramy z ogrodzeniem czy podjazdu.

budowa willi i budowa rezydencji S atelier
Przeprowadzka

Kiedy otoczenie domu zostanie już w całości zaaranżowane, a sama rezydencja zachęcać będzie pięknie umeblowanym wnętrzem, pozostanie nam jedynie ustalić termin Państwa przeprowadzki.

etapy realizacji budowa rezydencji
poprzedni
etapy realizacji budowa rezydencji
etapy realizacji budowa rezydencji
następny
O nas budowa willi