Rezydencje Nowoczesne

projekty rezydencji

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę rezydencji o podwyższonym standardzie. Pośród przedstawionych realizacji znajdują się zarówno rezydencje klasyczne, jak i nowoczesne, a także budynki o klimatycznym charakterze górskim czy myśliwskim. Nasze projekty rezydencji i willi cechują się wyrafinowanym stylem i niepowtarzalnością.

Mogą Państwo skorzystać z naszego wachlarza gotowych projektów rezydencji luksusowych, dopasowując wnętrze czy materiały wykończeniowe do swoich potrzeb i oczekiwań, lub też zdecydować się na realizację projektu od podstaw. Poniższe projekty rezydencji są projektami koncepcyjnymi na bazie, których możliwe jest opracowanie indywidualnego projektu, w pełni dostosowanego do Państwa oczekiwań pod kątem układu funkcjonalno-przestrzennego jak i samej architektury.

W zależności od Państwa założeń i wyobrażeń co do rozkładu pomieszczeń czy też ich docelowej funkcjonalności, możemy wprowadzić modyfikacje, tworząc bardziej indywidualne projekty. Zmiany dotyczyć mogą również materiałów wykończeniowych, oraz samego otoczenia inwestycji.

Możemy zaproponować Państwu także rozbudowaną ofertę „inteligentnego domu”, którego elementy dobierzemy wspólnie na etapie projektu koncepcyjnego. Dedykowany zespół przedstawi, a następnie szczegółowo omówi, wszystkie korzyści wynikające z nowoczesnych rozwiązań budowlanych.

We współpracy przy projektowaniu bardzo istotny element odgrywa działka, na której ma powstać inwestycja. Ważne jest, aby dostosować projekty willi lub rezydencji nie tylko do wielkości czy kształtu działki, ale mieć również na uwadze ekspozycję stron świata.

luksusowe rezydencje