O nas

S Atelier powstało z potrzeby wprowadzenia na polski rynek architektury rezydencjonalnej na światowym poziomie. Takiej, która wyrasta z potrzeb i marzeń Inwestora oraz imponuje walorami artystycznymi.

Spełniamy pragnienia osób, których nie zadowalają standardowe rozwiązania. Ważne są dla nas bliższe poznanie Klienta, jego przyzwyczajenia, rytm dnia, sposoby spędzania czasu, rodzinne rytuały… To dla nas fundament w procesie tworzenia unikalnej posiadłości. Każdy projekt jest bowiem sumą upodobań Inwestora, stylu życia jego rodziny oraz naszej inspiracji. Dlatego rezydencje projektowane przez S-atelier są wyjątkowe, tak jak nasi Klienci.

Doświadczenie zdobywaliśmy na rynkach europejskich, między innymi we Francji, Anglii, Włoszech, Niemczech, Polsce oraz na rynku amerykańskim, projektując posiadłości, wille i apartamenty. Lata działalności dają nam cenną wiedzę, jak urzeczywistniać marzenia Klientów o posiadaniu unikalnych rezydencji w stylu klasycznym.

Współpraca z S Atelier pozwala zapomnieć o absorbujących stronach inwestycji i ograniczyć decyzyjność do kluczowych aspektów. Rozumiemy, jak ważne jest odciążenie naszych Inwestorów – szanujemy ich czas.

Bezpieczeństwo oraz komfort naszych Klientów i ich rodzin są dla nas priorytetem, dlatego nie udostępniamy zdjęć zakończonych inwestycji oraz nie oferujemy wizji lokalnych w powstałych posiadłościach.

Zapraszamy do S Atelier – świata klasycznych rezydencji dla osób, które poszukują luksusu.

Rekomendacje

Jesteśmy oczarowani naszą nową rezydencją. Architekci S Atelier znakomicie zrozumieli nasze potrzeby i oczekiwania. Podczas prac projektowych zastanawialiśmy się nad kilkoma rekomendowanymi rozwiązaniami. Na szczęście zaufaliśmy zespołowi S Atelier. Dziś widzimy, że ich propozycje okazały się strzałem w dziesiątkę. Dziękujemy!
Zespół S Atelier jest bardzo profesjonalny, pracowity i dobrze zorganizowany. Jako klienci byliśmy bardzo zadowoleni z, zaangażowania w , oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych. Proces budowy nigdy nie stał się przytłaczający, ponieważ zawsze mieliśmy zaplanowany program, co dawało nam komfort przy podejmowaniu poszczególnych decyzji. Polecamy współpracę z S Atelier.
Klasyka połączona z nutą nowoczesności, dbałość o detale, terminowość oraz dyskrecja, to wyróżnia S Atelier. Doceniam zaangażowanie, z jakim architekci podeszli do zaprojektowania naszej posiadłości. Rodzina oraz znajomi są zachwyceni efektem końcowym.