O nas

S Atelier powstało z potrzeby wprowadzenia na polski rynek architektury rezydencjonalnej na światowym poziomie. Takiej, która wyrasta z potrzeb i marzeń Inwestora oraz imponuje walorami artystycznymi.

 

Współpracujemy z prestiżowymi pracowniami architektonicznymi z kraju i zagranicy. Łączymy klasyczne inspiracje angielskie i francuskie z motywami nowoczesnymi. Aby mieć pewność, że zamysły naszych projektantów będą wcielane w życie w sposób perfekcyjny, przejęliśmy odpowiedzialność również za kwestie realizacyjne.

 

Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami budownictwa, przodującymi firmami wykończeniowymi i artystami w Polsce. Tak zrodziła się idea kompleksowej usługi budowy luksusowych rezydencji.

 

Spełniamy pragnienia osób, których nie zadowalają standardowe rozwiązania. Nawiązujemy relacje z Klientami, a następnie projektujemy z myślą o nich, dlatego rezydencje budowane przez S Atelier są niepowtarzalne. Każdy projekt jest sumą upodobań Inwestora, stylu życia jego rodziny oraz inspiracji architekta.

 

Doświadczenie zdobywaliśmy na rynkach europejskich, miedzy innymi w Polsce, Niemczech, we Francji i Anglii oraz na rynku amerykańskim, projektując wille i apartamenty. Przez lata działalności zdobyliśmy cenną wiedzę, jak zadowalać najbardziej wymagających Klientów. Rozumiemy, jak ważne jest odciążanie naszych Inwestorów, płynące z szacunku dla ich czasu.

 

Współpraca z S Atelier pozwala zapomnieć o absorbujących stronach budowy i ograniczyć decyzyjność do kluczowych aspektów. Na pierwsze spotkanie z nami Klient przychodzi z marzeniem o nowym domu, podczas ostatniego ustala termin przeprowadzki do gotowej, umeblowanej rezydencji.

Rekomendacje

Zespół S Atelier jest bardzo profesjonalny, pracowity i dobrze zorganizowany. Jako klienci byliśmy bardzo zadowoleni z przejrzystości budżetu, zaangażowania w utrzymanie kosztów w jego ramach, oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych. Proces budowy nigdy nie stał się przytłaczający, ponieważ zawsze mieliśmy zaplanowany program, co dawało nam komfort przy podejmowaniu poszczególnych decyzji. Polecamy współpracę z S Atelier dla każdego potencjalnego Inwestora.

S Atelier bardzo dobrze przygotowuje cały proces budowy. Model biznesowy proponowany przez S Atelier jest wydajny, efektywny, skuteczny i odbywa się zgodnie z ustalonymi etapami. Postęp prac jest zrównoważony, harmonogramy są utrzymane, a koszty szczegółowo określone. Chętnie polecamy taki model współpracy swoim znajomym, gwarantując im pełną satysfakcję.

Z S Atelier budowaliśmy swój pierwszy dom. Zdecydowaliśmy się na współpracę w modelu zaprojektuj i wybuduj w pełni ufając projektantom i całemu zespołowi. Efekt końcowy jest oszałamiający. Dzięki współpracy z S Atelier udało nam się zmieścić w zakładanym budżecie oraz czasie realizacji. Przejrzystość warunków dawała nam pełen komfort na każdym etapie realizacji inwestycji. Rekomendujemy S Atelier jako godnego polecenia wykonawcę skomplikowanych i wymagających projektów budowlanych.

Partnerzy S Atelier

Podczas lat działalności na rynku budownictwa ekskluzywnego mieliśmy okazję współpracować z wieloma artystami i profesjonalistami. Do współtworzenia marki S Atelier zaprosiliśmy tylko te firmy, które podzielają naszą filozofię tworzenia rozwiązań na najwyższym poziomie.