Luksusowe rezydencje

projekty rezydencji

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę rezydencji o podwyższonym standardzie. Pośród przedstawionych realizacji znajdują się zarówno rezydencje klasyczne, jak i nowoczesne, a także budynki o klimatycznym charakterze górskim czy myśliwskim. Nasze projekty rezydencji i willi cechują się wyrafinowanym stylem i niepowtarzalnością.

 

Mogą Państwo skorzystać z naszego wachlarza gotowych projektów rezydencji luksusowych, dopasowując wnętrze czy materiały wykończeniowe do swoich potrzeb i oczekiwań, lub też zdecydować się na realizację projektu od podstaw. Poniższe projekty rezydencji są projektami koncepcyjnymi na bazie, których możliwe jest opracowanie indywidualnego projektu, w pełni dostosowanego do Państwa oczekiwań pod kątem układu funkcjonalno-przestrzennego jak i samej architektury.

 

W zależności od Państwa założeń i wyobrażeń co do rozkładu pomieszczeń czy też ich docelowej funkcjonalności, możemy wprowadzić modyfikacje, tworząc bardziej indywidualne projekty. Zmiany dotyczyć mogą również materiałów wykończeniowych, oraz samego otoczenia inwestycji.

 

Możemy zaproponować Państwu także rozbudowaną ofertę „inteligentnego domu”, którego elementy dobierzemy wspólnie na etapie projektu koncepcyjnego. Dedykowany zespół przedstawi, a następnie szczegółowo omówi, wszystkie korzyści wynikające z nowoczesnych rozwiązań budowlanych.

 

We współpracy przy projektowaniu bardzo istotny element odgrywa działka, na której ma powstać inwestycja. Ważne jest, aby dostosować projekty willi lub rezydencji nie tylko do wielkości czy kształtu działki, ale mieć również na uwadze ekspozycję stron świata.

Projekty naszych architektów są zawsze niepowtarzalne i w pełni dopasowane do oczekiwań Inwestorów. Przez lata zdobywanego doświadczenia w projektowaniu rezydencji luksusowych i willi zyskaliśmy spore grono zadowolonych Klientów, a także niezastąpionych partnerów i podwykonawców. Realizowane przez nas projekty to nie tylko klasyczne wille i rezydencje ale również klimatyczne domy w stylu górskim czy myśliwskim oraz ultranowoczesne bryły z licznymi przeszkleniami.

 

S Atelier zapewnia kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego – od projektu po wykończenie „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem otoczenia domu. Tym, co wyróżnia naszą ofertę, jest przejęcie roli „inwestora zastępczego”, co pozwala ograniczyć do minimum zaangażowanie Klientów w proces inwestycyjny. Jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy na dowolnym etapie inwestycyjnym. Dlatego jeśli już posiadają Państwo projekt swojej wymarzonej rezydencji, chętnie wybudujemy go wspólnie z Państwem, a następnie wykończymy najwyższej jakości materiałami.

 

Wśród naszych klientów pojawia się coraz więcej osób, które powracają do tradycyjnego stylu rezydencji i decydują się na ponadczasową klasykę, w nowoczesnym wydaniu. Symetryczna bryła, piękny dach mansardowy, ekskluzywne materiały wykończeniowe takie jak sztukateria, łupek czy kamień naturalny cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ponieważ świadczą przede wszystkim o wyrafinowanym i nietuzinkowym stylu właścicieli inwestycji.

Nowoczesne trendy w architekturze i możliwości jakie dają nam dzisiejsze rozwiązania są przez nas stale śledzone i zgłębiane. Informacji o nowościach poszukujemy nie tylko na prestiżowych targach w Polsce i Europie ale również dzięki stałym szkoleniom czołowych producentów z branży budowlanej. Posiadamy bardzo szeroką wiedzą dotyczącą doboru odpowiedniego pokrycia dachowego, stolarki okiennej czy też materiałów elewacyjnych, dzięki czemu staramy się wspólnie z Inwestorami dobrać je już na wczesnym etapie.

 

Jeśli nasze projekty willi i luksusowych rezydencji wzbudziły Państwa zainteresowanie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy bezzwłocznie odpowiedzą na każde pytanie i pomogą ustalić dalsze kroki działania.

luksusowe rezydencje